close-icon

Velká spokojenost

V okamžiku, kdy jsme se rozhodli pro rekonstrukci chaty, jsme dlouho rozmýšleli, jak vše předělat tak, aby výsledek odpovídal modernímu bydlení, ale zároveň zohlednil naše „konzervativní“ zvyky. Nakonec jsme se rozhodli oslovit architekta.

Během prvního setkání jsme byli jasně a stručně informováni o rozsahu nabízených služeb a jejich cenách. Bylo jen na nás, jaké služby využijeme a kolik v konečné fázi zaplatíme.

Vzhledem k tomu, že jsme nemohli měnit půdorys domu, měli spoustu požadavků a jen omezený rozpočet, nebyla práce pana architekta jednoduchá. Dokázal však velmi dobře naslouchat našim přáním a pružně reagovat na připomínky.

Architektonická studie vznikla téměř v expresním termínu a dopadla pro nás naprosto překvapivě. Z malé a tmavé chaty se „vyloupl“ pěkný domeček plný světla.

Při výběru architekta jsme měli velké štěstí a rádi Ing. Kabelku doporučíme každému.


Monika a Stanislav Musilovi
Rekonstrukce chaty
5/2018


Spolupráce od začátku probíhá dle našich představ.

Hned na začátku nám byla předložena velice přehledná cenová nabídka s přesně stanovenými podmínkami. Mohli jsme si vybrat, jaké služby využijeme a kolik za ně zaplatíme. Při návrhu studie byly respektovány naše požadavky na cenu a velikost domu. Vzhledem k velikosti a orientaci pozemku nebylo mnoho možných variant - návrh pana architekta nás přesvědčil, že jsme se při výběru projektanta pro náš nový domov rozhodli správně.

Termíny, které jsme si domluvili, se snažil vždy dodržet, i když jsme mu to někdy neulehčovali. Všechny naše požadavky po vzájemné konzultaci zapracoval do projektové dokumentace. Když byly naše představy nereálné, dokázal nám je smysluplně rozmluvit.

Při realizaci stavby byl vždy na telefonu připraven řešit nejasnosti přímo s řemeslníky na stavbě. Tento přístup nám realizaci stavby urychlil. Po dokončení hrubé stavby jsme se rozhodovali, jak budeme řešit dokončovací práce v návaznosti na interiéry. Vzhledem k tomu, že za téměř dvouletou dobu spolupráce nás pan architekt přesvědčil, že i přes jeho mladý věk, má dobré nápady a jeho styl se nám líbil, domluvili jsme se i na  projektu interiéru, který v současné době ladíme.

Jsem přesvědčen, že dobře připravený projekt ušetří při realizaci stavby mnoho problémů, starostí a hlavně peněz. Pana architekta Kabelku mohu jen doporučit.   

Pavel a Hana RAJCHMANOVI
RD Svatý Mikuláš
8/2017