close-icon

Spolupráce od začátku probíhá dle našich představ.

Hned na začátku nám byla předložena velice přehledná cenová nabídka s přesně stanovenými podmínkami. Mohli jsme si vybrat, jaké služby využijeme a kolik za ně zaplatíme. Při návrhu studie byly respektovány naše požadavky na cenu a velikost domu. Vzhledem k velikosti a orientaci pozemku nebylo mnoho možných variant - návrh pana architekta nás přesvědčil, že jsme se při výběru projektanta pro náš nový domov rozhodli správně.

Termíny, které jsme si domluvili, se snažil vždy dodržet, i když jsme mu to někdy neulehčovali. Všechny naše požadavky po vzájemné konzultaci zapracoval do projektové dokumentace. Když byly naše představy nereálné, dokázal nám je smysluplně rozmluvit.

Při realizaci stavby byl vždy na telefonu připraven řešit nejasnosti přímo s řemeslníky na stavbě. Tento přístup nám realizaci stavby urychlil. Po dokončení hrubé stavby jsme se rozhodovali, jak budeme řešit dokončovací práce v návaznosti na interiéry. Vzhledem k tomu, že za téměř dvouletou dobu spolupráce nás pan architekt přesvědčil, že i přes jeho mladý věk, má dobré nápady a jeho styl se nám líbil, domluvili jsme se i na  projektu interiéru, který v současné době ladíme.

Jsem přesvědčen, že dobře připravený projekt ušetří při realizaci stavby mnoho problémů, starostí a hlavně peněz. Pana architekta Kabelku mohu jen doporučit.   

Pavel a Hana RAJCHMANOVI
RD Svatý Mikuláš